Platební podmínky

Platební podmínky jsou součástí obchodních podmínek.

Možnosti platby

Za objednané zboží je možné, dle volby kupujícího, zaplatit:

 

1. Dobírkou v hotovosti

Platba dobírkou je možná pouze v České a Slovenské republice. Minimální výše objednávky pro tuto platbu je 350Kč / 15Eur.

Platba při převzetí zboží od přepravní služby. Cena dobírky v ČR je 49 Kč. 

 

2. Zrychleným Bankovním převodem. Zajišťuje platební brána ComGate*

Platba zrychleným bankovním převodem je možná v České republice.

Platba předem převodem na účet. Zboží je expedováno zpravidla následující pracovní den po úhradě fakturované částky. Platba je zajištěna platební bránou ve zrychleném režimu u bank které umožňují funkci platebního tlačítka.

ČESKÉ BANKY

české banky

U všech ostatních Českých bank zajišťuje platební brána běžné bankovní převody s potvrzením do druhého dne.

 

 3. Bankovním převodem.

Platba bankovním převodem je možná v celé Evropské unii.

Platba předem převodem na účet. Potřebné údaje k zaplacení obdržíte v emailu akceptujícím vaší objednávku po dokončení objednávky. Zboží je expedováno zpravidla následující pracovní den po úhradě fakturované částky.

 

4. Platbou platební kartou. Zajišťuje platební brána ComGate*

Bezhotovostní platby platební kartou akceptujeme v celé Evropské Unii.

Platby zajišťuje platební brána. Akceptovány jsou všechny běžné karty.Karty

5. Twisto pay.**

Platba Twisto platbou je možná pouze v České republice.

Zaplaťte objednávku s Twistem třeba za 14 dní. Vybrané zboží si můžete pořídit, v pohodlí vyzkoušet a zaplatit (kartou či hotově) do 14 dnů od nákupu.

 

 *Platební brána ComGate Payments, a.s.

 • Po odeslání objednávky má Zákazník možnost využít službu platební brány, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky či na zabezpečenou stránku pro platbu kartou. Po realizaci transakce předá brána informaci o provedení eshopu, který může expedovat zboží ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím bankovních účtů společnosti ComGate Payments, a.s.
 • Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.
 • Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb a dopravy.
 • Kontaktní údaje na společnost ComGate Payments, a.s. včetně telefonního čísla a e-mailové adresy pro případné reklamace nebo dotazy k platbám:

             ComGate Payments, a.s.
             Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
             E-mail: platby-podpora@comgate.cz
             Tel:  +420 228 224 267

  ** Platba Twisto pay

  je poskytována společností Twisto payments a.s., IČ: 01615165, zapsanou v OR vedeném MS v Praze, oddíl B, vložka 19085, se sídlem Újezd 450/40, Malá Strana, 118 00 Praha 1 (dále jen “Twisto”) na základě postoupení pohledávky na úhradu celkové kupní ceny s prodlouženou splatností na společnost Twisto, a to za podmínek uvedených ve „Všeobecných obchodních podmínkách pro zákazníky služby „TWISTO “.Kupující volbou služby Twisto prohlašuje, že je svéprávný a starší 18 let a zároveň si je vědom toho, že služba platba “Twisto” je určena pouze osobám splňujícím uvedené požadavky.V případě, že Kupující využije službu „Twisto“ zprostředkovanou Prodávajícím a poskytovanou ze strany společnosti Twisto, je Kupující povinen uhradit platbu (tj. celkovou kupní cenu a náklady na dopravu zboží) do 14 dnů ode dne odeslání zboží či služby.K uzavření kupní smlouvy dojde vyplněním objednávky ze strany Kupujícího, akceptací objednávky ze strany Prodávajícího (písemným potvrzením zaslaným elektronickou poštou) a úhradou objednaného zboží či služby Kupujícím nebo využitím služby „Twisto“. Kupující bere na vědomí, že v případě využití služby “Twisto” je tato objednávka závazná a neslouží jako rezervace zboží či služeb.Kupující souhlasí s tím, že volbou služby Twisto v nákupním košíku Obchodníka a po následném schválení žádosti společností Twisto, akceptuje „Všeobecné obchodní podmínky pro zákazníky služby „TWISTO “.

   
  Tyto platební podmínky nabývají účinnosti dne 1.11.2018