Sladké chilli omáčky - Množstevní Sleva!
Sladké chilli omáčky se hodí hlavně k pečení nebo grilování kuřete a skvěle fungují i jako dressing na hotové kuře či rýži. Oblíbené jsou také jako dip v evropských čínských restauracích, například ke krevetám, kuřecím křídlům nebo jarním závitkům, a různé varianty chilli omáček jsou populární po celém světě.


Dek Som Boon Chilli Omáčka Sladká 700 ml
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
(> 20 ks)
140 Kč
(20 Kč/100 ml)
125 Kč bez DPH
Vyváženě sladká s jemně pálivým dozvukem; skvělá jako dip ke kuřeti a také jako rychlá glazura na gril nebo do stir-fry.


Flying Goose Sladká Chilli omáčka 725 ml
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
(12 ks)
87 Kč
(12 Kč/100 ml)
77,68 Kč bez DPH
Vyvážená sladko‑pikantní omáčka jako dip, glazura i rychlé dochucení nudlí, rýže nebo stir‑fry, když chcete výraznou chuť bez vaření.


Thai Dancer Černá Chilli Omáčka Sladká 300 ml
Počet hvězdiček je 4 z 5
Skladem
(> 20 ks)
70 Kč
(23,33 Kč/100 ml)
62,50 Kč bez DPH
Sladko‑pálivá omáčka s tmavším, výrazným profilem se hodí jako dip i rychlá glazura na červené maso, burgery nebo grilované sousta.


Maekrua Chilli Omáčka Sladká 754 ml
Skladem
(> 20 ks)
117 Kč
104,46 Kč bez DPH
Thajská sladko‑pálivá chilli omáčka s vyváženou sladkokyselou chutí a lehce hustou konzistencí, skvělá jako dip i do marinád a wok jídel.


Ajumma Republic Korejská sladko-pálivá chilli omáčka s yuzu 250 ml
Skladem
(14 ks)
86 Kč
(34,40 Kč/100 ml)
76,79 Kč bez DPH
Sladko‑pálivá chilli omáčka s citrusovým yuzu skvěle funguje jako dip, glazura na kuře či tofu i rychlé dochucení stir‑fry a salátů.
Chcete vyzkoušet i jiné styly pálivosti a chuti? Pro výraznější říz se podívejte na ostré chilli omáčky , pro typickou chuť na každý den na Sriracha omáčky a pro další varianty v rámci nabídky na ostatní chilli omáčky .




















































































































