Chilli omáčky - Windmill
Chilli omáčky patří mezi nejběžnější omáčky na světě a v asijské kuchyni mají své pevné místo. Mezi nejznámější patří zejména varianty na octovém základu, jako je Tabasco nebo Sriracha.


Windmill Chilli pasta Sambal Oelek 750 g
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
(> 20 ks)
117 Kč
(15,60 Kč/100 g)
104,46 Kč bez DPH
Extra pálivá chilli pasta z drcených papriček a soli se snadno rozmíchá v omáčkách, polévkách, nudlích i marinádách.


Windmill Chilli pasta Sambal Oelek 200 g
Počet hvězdiček je 4 z 5
Poslední kusy skladem!
(6 ks)
43 Kč
(21,50 Kč/100 g)
38,39 Kč bez DPH
Extra pálivá pasta z drcených chilli papriček se hodí do omáček, polévek i marinád a snadno s ní doladíte ostrost podle chuti.


Windmill Chilli pasta Sambal Brandal 200 g
Poslední kusy skladem!
(9 ks)
59 Kč
(29,50 Kč/100 g)
52,68 Kč bez DPH
Extra pálivá sambal pasta pro rychlé přiostření omáček, stir-fry i marinád; stačí malé množství a chuť se hned výrazně probudí.


Maepranom Chilli pasta v oleji 114 g
Skladem
(> 20 ks)
56 Kč
(49,12 Kč/100 g)
50 Kč bez DPH
Pikantní pasta v oleji rychle dochutí nudle, rýži i wok a snadno se vmíchá do omáček, dipů nebo jako ostrá finální tečka na talíři.
Články

Chilli omáčka
Chilli omáčky se liší typem chilli, sladkostí, kyselostí i fermentací. Průvodce srovnává srirachu, sladkou chilli omáčku, sambal a gochujang, vysvětluje dávkování a přidává křupavé tofu.

Fenomén Sriracha
V současnosti jedna z nejoblíbenějších chilli omáček na světě. Recept na domácí Srirachu!
Hledáte konkrétní styl? Pro ikonickou chuť vyzkoušejte Sriracha omáčky , pro jemnější kombinaci sladkosti a pálivosti se hodí sladké chilli omáčky a pokud chcete přitvrdit, sáhněte po ostrých chilli omáčkách .
























































































































