Chilli omáčky - Množstevní Sleva!


Encona Chilli omáčka Sladká Thajská 142 ml
Skladem
(> 20 ks)
58 Kč
(40,85 Kč/100 ml)
51,79 Kč bez DPH
Sladko‑pikantní omáčka jako dip k jarním závitkům a snackům i rychlé dochucení nudlí, rýže nebo masa; stačí pár kapek pro výraznější chuť.


Maepranom Chilli pasta v oleji 114 g
Skladem
(> 20 ks)
56 Kč
(49,12 Kč/100 g)
50 Kč bez DPH
Pikantní pasta v oleji rychle dochutí nudle, rýži i wok a snadno se vmíchá do omáček, dipů nebo jako ostrá finální tečka na talíři.


Encona Hot Omáčka Cajun 142 ml
Skladem
(> 20 ks)
56 Kč
(39,44 Kč/100 ml)
50 Kč bez DPH
Kořeněná cajun pálivost pro rychlé dochucení burgerů, hranolků i marinád; stačí pár kapek a jídlo získá výrazný švih.
Hledáte konkrétní styl? Pro ikonickou chuť vyzkoušejte Sriracha omáčky , pro jemnější kombinaci sladkosti a pálivosti se hodí sladké chilli omáčky a pokud chcete přitvrdit, sáhněte po ostrých chilli omáčkách .























































































































