Chilli omáčky - Množstevní Sleva!
Chilli omáčky patří mezi nejběžnější omáčky na světě a v asijské kuchyni mají své pevné místo. Mezi nejznámější patří zejména varianty na octovém základu, jako je Tabasco nebo Sriracha.


Flying Goose Chilli omáčka Sriracha extra pálivá 730 ml
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
(14 ks)
175 Kč
(23,97 Kč/100 ml)
156,25 Kč bez DPH
Extra pálivá sriracha pro rychlé dochucení nudlí, ramen i rýže; skvěle funguje také do dipů, marinád a omáček.


Flying Goose Chilli omáčka Sriracha Mayo 730 ml
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
(> 20 ks)
172 Kč
(23,56 Kč/100 ml)
153,57 Kč bez DPH
Krémová sriracha s majonézou dodá burgerům, hranolkům i bowlům příjemnou pikantnost a jemnou texturu, skvělá jako dip i finální omáčka.


Flying Goose Chilli omáčka Sriracha 730 ml
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
(> 20 ks)
167 Kč
(22,88 Kč/100 ml)
149,11 Kč bez DPH
Pikantní chilli omáčka s česnekem pro rychlé dochucení nudlí, rýže, masa i zeleniny; skvěle funguje i do dipů a marinád.


Flying Goose Chilli omáčka Sriracha extra pálivá bez MSG 730 ml
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
(> 20 ks)
162 Kč
(22,19 Kč/100 ml)
144,64 Kč bez DPH
Extra pálivá sriracha bez glutamátu dodá ostrý „kick“ nudlím, rýži, stir-fry i dipům a snadno ji nadávkujete podle chuti.


Flying Goose Chilli omáčka Sriracha Yuzu 455 ml
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
(12 ks)
148 Kč
(32,53 Kč/100 ml)
132,14 Kč bez DPH
Pikantní sriracha s citrusovým yuzu dodá nudlím, rýži i stir-fry svěží švih a skvěle funguje i jako dip nebo do marinád.


Flying Goose Chilli omáčka Sriracha s Kimchi 455 ml
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
(12 ks)
140 Kč
(30,77 Kč/100 ml)
125 Kč bez DPH
Pikantní sriracha s kimchi tónem dodá jídlům výraznou, lehce nakyslou chuť; skvěle se hodí do nudlí, rýže i jako dip.


Dek Som Boon Chilli Omáčka Sladká 700 ml
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
(> 20 ks)
140 Kč
(20 Kč/100 ml)
125 Kč bez DPH
Vyváženě sladká s jemně pálivým dozvukem; skvělá jako dip ke kuřeti a také jako rychlá glazura na gril nebo do stir-fry.


Royal Orient Chilli pasta Sambal Oelek 720 g
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
(> 20 ks)
119 Kč
(16,53 Kč/100 g)
106,25 Kč bez DPH
Výrazně pálivá chilli pasta z drcených papriček se hodí do omáček, polévek, marinád i jako rychlé dochucení hotových jídel.


Windmill Chilli pasta Sambal Oelek 750 g
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
(> 20 ks)
117 Kč
(15,60 Kč/100 g)
104,46 Kč bez DPH
Extra pálivá chilli pasta z drcených papriček a soli se snadno rozmíchá v omáčkách, polévkách, nudlích i marinádách.


Flying Goose Sladká Chilli omáčka 725 ml
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
(12 ks)
87 Kč
(12 Kč/100 ml)
77,68 Kč bez DPH
Vyvážená sladko‑pikantní omáčka jako dip, glazura i rychlé dochucení nudlí, rýže nebo stir‑fry, když chcete výraznou chuť bez vaření.


Encona Carolina Reaper Chilli omáčka 142 ml
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
(> 20 ks)
79 Kč
(55,63 Kč/100 ml)
70,54 Kč bez DPH
Extrémně pálivá omáčka s chilli Carolina Reaper, kterou dávkujete po kapkách; skvěle dochutí marinády, wok i polévky.


Encona Chilli omáčka Mango 142 ml
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
(> 20 ks)
74 Kč
(52,11 Kč/100 ml)
66,07 Kč bez DPH
Sladko‑pálivá omáčka s ovocným tónem manga se hodí jako rychlé dochucení do dipů, marinád i na glazování masa a zeleniny.


Thai Dancer Chilli Omáčka Česneková 300 ml
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
(> 20 ks)
67 Kč
(22,33 Kč/100 ml)
59,82 Kč bez DPH
Jemně pálivá omáčka s výrazným česnekem se hodí jako dip i rychlé dochucení nudlí, rýže, masa nebo zeleniny bez vaření.


Encona Omáčka z Pálivé Papriky Extra Hot 142 ml
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
(> 20 ks)
63 Kč
(44,37 Kč/100 ml)
56,25 Kč bez DPH
Extra pálivá paprikovo-chilli omáčka, která stačí v pár kapkách k dochucení hotových jídel, marinád i omáček a rychle zvedne intenzitu…


Encona Omáčka z Pálivé Papriky Original 142 ml
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
(> 20 ks)
58 Kč
(40,85 Kč/100 ml)
51,79 Kč bez DPH
Výrazná, ale vyvážená chilli omáčka, která dodá pokrmům říz bez přebití chuti; skvělá do marinád, stir-fry i na hotové jídlo.


Eaglobe Chilli omáčka Sriracha 680 ml
Počet hvězdiček je 4 z 5
Skladem
(14 ks)
108 Kč
(15,88 Kč/100 ml)
96,43 Kč bez DPH
Pikantní chilli omáčka s česnekem pro rychlé dochucení nudlí, rýže, woků i dipů; pálivost snadno dávkujete podle chuti.


Thai Dancer Černá Chilli Omáčka Sladká 300 ml
Počet hvězdiček je 4 z 5
Skladem
(> 20 ks)
70 Kč
(23,33 Kč/100 ml)
62,50 Kč bez DPH
Sladko‑pálivá omáčka s tmavším, výrazným profilem se hodí jako dip i rychlá glazura na červené maso, burgery nebo grilované sousta.


Thai Dancer Chilli omáčka na jarní závitky 300 ml
Počet hvězdiček je 4 z 5
Skladem
(14 ks)
59 Kč
52,68 Kč bez DPH
Sladko‑pálivý dip k jarním závitkům, který zvýrazní chuť náplně a hodí se i jako rychlé dochucení nudlí nebo stir‑fry.


Dek Som Boon Chilli Omáčka Ostrá 700 ml
Skladem
(13 ks)
173 Kč
(24,71 Kč/100 ml)
154,46 Kč bez DPH
Výrazně pálivá chilli omáčka pro rychlé dochucení kuřete, stir-fry i dipů; skvěle funguje také jako glazura při pečení nebo grilování.


Flying Goose Chilli omáčka Sriracha s Wasabi 455 ml
Skladem
(12 ks)
151 Kč
(33,19 Kč/100 ml)
134,82 Kč bez DPH
Výrazně pálivá sriracha s ostrým wasabi řízem se hodí k nudlím, rýži, sushi bowl i do dipů, když chcete rychle zvýraznit chuť.


Flying Goose Chilli omáčka Sriracha Sladká a Pálivá 455 ml
Skladem
(> 20 ks)
142 Kč
(31,21 Kč/100 ml)
126,79 Kč bez DPH
Vyvážená sladko‑pálivá omáčka na rychlé dochucení nudlí, rýže i stir‑fry; skvěle funguje také do dipů a marinád.


Maekrua Chilli Omáčka Sladká 754 ml
Skladem
(> 20 ks)
117 Kč
104,46 Kč bez DPH
Thajská sladko‑pálivá chilli omáčka s vyváženou sladkokyselou chutí a lehce hustou konzistencí, skvělá jako dip i do marinád a wok jídel.


Maepranom Chilli pasta Maengda 228 g
Skladem
(14 ks)
95 Kč
(41,67 Kč/100 g)
84,82 Kč bez DPH
Výrazně pikantní thajská chilli pasta pro rychlé dochucení polévek, nudlí i omáček; stačí malé množství a pálivost snadno dávkujete.


Ajumma Republic Korejská sladko-pálivá chilli omáčka s yuzu 250 ml
Skladem
(14 ks)
86 Kč
(34,40 Kč/100 ml)
76,79 Kč bez DPH
Sladko‑pálivá chilli omáčka s citrusovým yuzu skvěle funguje jako dip, glazura na kuře či tofu i rychlé dochucení stir‑fry a salátů.
Články

Chilli omáčka
Chilli omáčky se liší typem chilli, sladkostí, kyselostí i fermentací. Průvodce srovnává srirachu, sladkou chilli omáčku, sambal a gochujang, vysvětluje dávkování a přidává křupavé tofu.

Fenomén Sriracha
V současnosti jedna z nejoblíbenějších chilli omáček na světě. Recept na domácí Srirachu!
Hledáte konkrétní styl? Pro ikonickou chuť vyzkoušejte Sriracha omáčky , pro jemnější kombinaci sladkosti a pálivosti se hodí sladké chilli omáčky a pokud chcete přitvrdit, sáhněte po ostrých chilli omáčkách .

























































































































