Mořské produkty - JH foods
Mořské produkty z Asie oceníte hlavně tehdy, když chcete do kuchyně přidat jedinečnou a autentickou chuť darů moře, ať už sáhnete po konzervovaných specialitách nebo dalších mořských ingrediencích.


JH foods Řasy na Sushi Yaki Nori Gold 25 g
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
(> 20 ks)
84 Kč
(336 Kč/100 g)
75 Kč bez DPH
Opékané mořské řasy s jemně praženou chutí, ideální na sushi rolky i jako rychlé dochucení rýže, nudlí a polévek.


JH foods Řasy Yaki Nori na Sushi 25 g
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
(> 20 ks)
72 Kč
(288 Kč/100 g)
64,29 Kč bez DPH
Lehce pražené pláty nori pro maki i temaki, které dodají sushi typickou mořskou chuť a hodí se i jako křupavý posyp na rýži.


JH foods Řasy Kizami Nori 25 g
Skladem
(17 ks)
74 Kč
(296 Kč/100 g)
66,07 Kč bez DPH
Jemně krájené nori proužky jsou hned připravené k použití a skvěle dochutí rýži, sushi bowl, nudle i polévky umami posypem.
Články

Řasy Kizami Nori: jemné proužky nori, které dodají jídlu vůni moře
Kizami nori jsou tenké proužky pražené řasy nori, které se v japonské kuchyni používají jako rychlá „finální tečka“ na rýži, nudle i polévky. Vypadají nenápadně, ale dokážou zvednout vůni i chuť celého jídla během pár vteřin.

Mořské řasy
Praktický průvodce mořskými řasami: nori, wakame a kombu, správná příprava, jód, hijiki, skladování a okurkový salát s wakame.
Pro kompletní asijské vaření se k mořským produktům často hodí i vhodná příloha z kategorie Rýže a rýžové produkty , rychlá varianta z kategorie Nudle nebo dochucení z kategorie Omáčky .




















































































































