Indická kuchyně - Země původu - Indie


Ashoka Instantní Saag Aloo 280 g
Skladem
(14 ks)
72 Kč
(25,71 Kč/100 g)
64,29 Kč bez DPH
Hotové indické jídlo se špenátem a bramborami, které stačí ohřát a podávat s rýží nebo naanem pro rychlý oběd či večeři.


Ashoka Instantní Paneer (Tofu) Makhani 280 g
Poslední kusy skladem!
(6 ks)
72 Kč
(25,71 Kč/100 g)
64,29 Kč bez DPH
Kousky tofu v krémové rajčatové makhani omáčce stačí jen ohřát a podávat s rýží nebo naanem, když chcete rychlý indický oběd.


Ashoka Chutney Samosa 250 g
Skladem
(11 ks)
68 Kč
(27,20 Kč/100 g)
60,71 Kč bez DPH
Aromatické chutney se sladko‑pikantním tónem manga a chilli skvěle doplní samosy i další smažené snacky jako rychlý dip bez vaření.


SWAD Indický chleba Papadum 200 g
Poslední kusy skladem!
(6 ks)
59 Kč
(29,50 Kč/100 g)
52,68 Kč bez DPH
Tenké plátky papadumu stačí krátce opéct a získáte výrazně křupavou přílohu ke kari, omáčkám i dipům.


Ashoka Špenátové kari s bramborami a rýží na páře 250g
Poslední kusy skladem!
(2 ks)
53 Kč
76 Kč
(21,20 Kč/100 g)
47,32 Kč bez DPH
Hotové indické jídlo, které stačí jen ohřát; špenátové kari s bramborami doplňuje jemná basmati rýže vařená v páře.
Pro rychlou přípravu sáhněte po indických hotovkách , k dochucení se hodí indické koření a jako univerzální příloha skvěle poslouží indické ryže .





















































































































